Vyrábění

Na dvorku pravidelně pořádáme víkendové dýchánky spojené s tvořením. Vyberte si jeden z vypsaných kurzů, zarezervujte si místo a přijďte si odpočinout při výrobě něčeho krásného.

Nabízený termín kurzu se vám nehodí? Nebo byste raději tvořili společně jen s vašimi blízkými? Rádi byste u nás uspořádali originální narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou či babyshower? Napište nám, rádi pro vás vše připravíme 🙂

Odpočinek
100%
Zábava
100%
Radost z vytvořeného dárku
100%

Aktuálně vypsané kurzy

Výroba přírodní kosmetiky

Už vás nebaví nakupovat kosmetiku plnou chemie? Rády byste si vytvořily jedinečnou koupelovou relaxační sůl, výživný balzám na rty a pleťový olej, to vše z těch nejlepších přírodních silic a olejů, ještě si poslechly o elementech ročních období, konstitucích dle ajurvédy a zdravé esenciální výživě pokožky? Tak přijďte na sobotní dýchánek.

Datum: 17.11.
Čas: 15 - 18
Cena: 590 Kč
Místa si prosím rezervujte předem.

Výroba adventního kalendáře

Srdečně vás zveme na výrobu originálního adventního kalendáře z papíru. Dozdobit ho můžete ozdobami z big shotu, razítky, mašlemi, samolepkami i fotkami.

Datum: 24.11.
Čas: 9 - 12
Cena: 450 Kč
V rámci kurzů vstup zdarma. Místa si prosím rezervujte předem. Na místě si můžete dokoupit sladkosti do kalendáře. Zbývají poslední volná místa.

Výroba vánočního stromečku

Chcete si vyrobit jedinečnou vánoční dekoraci? Tak si přijďte vyrobit stromeček z větví zasazených do květináče. Dozdobit ho u nás můžete přírodninami a dalšími ozdobami.

Datum: 1.12.
Čas: 9 - 11:30
Cena: 450 Kč
V rámci kurzů vstup zdarma. Místa si prosím rezervujte předem. Zbývají poslední volná místa.
Výroba stromečku dohromady s adventním věncem stojí 750 Kč.

Výroba adventního věnce

Srdečně vás zveme na výrobu adventního věnce, který se bude krásně vyjímat na každé slavnostní tabuli nebo zavěšený na dveřích. Dozdobit ho můžete dle libosti. V ceně je veškerý materiál a papírová krabice na přenos.

Datum: 1.12.
Čas: 14 - 17
Cena: 450 Kč
Výroba stromečku dohromady s adventním věncem stojí 750 Kč.

Výroba kalendáře s fotkami

Hledáte originální dárek pro své blízké? Tak si vytiskněte své oblíbené fotky a nalepte je do alba, které dozdobíte dle libosti razítky, stužkami, papírovými ozdobami, ozdobnými páskami atd.

Datum: 8.12.
Čas: 9 - 11
Cena: 390 Kč
V rámci kurzů vstup zdarma. Místa si prosím rezervujte předem.

Výroba ozdob na stromeček a na dárky

Přijďte k nám na předvánoční posezení spojené s výrobou ozdob z přírodnin. V rámci kurzu se těšíme na povídání o starých vánočních zvycích a tradicích.

Datum: 15.12.
Čas: 14 - 16
Cena: 290 Kč

V rámci kurzů vstup zdarma. Místa si prosím rezervujte předem.