Lekce

Funkční trénink

Základem funkčního tréninku je správné držení těla a propojení pohybu s dechem. Zaměříme se i na zlepšení pohyblivosti, vytrvalosti, síly a pružnosti, což oceníme i v každodenních činnostech. 

Harmonizační jóga

 Cvičení harmonizuje celé tělo. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Zdravá záda

Trávíte v práci několik hodin u počítače? Bolí vás záda? Dejte výpověď, nebo začněte pravidelně cvičit a protahovat se. Přijďte si každou středu na hodinu zacvičit, posílit záda, protáhnout se a odpočinout si. Cviky pak můžete provádět i v práci (pokud jste tam zůstali) nebo doma u televize.

Jóga

Naučíte se základní pozice, prohloubit svůj dech a soustředit se při tom jen sami na sebe. Hodina je vhodná pro začátečníky a věčné začátečníky všech věkových kategorií a pro všechny, kteří se chtějí příjemně protáhnout a zklidnit. Pozornost je věnovaná zejména uvědomění si sebe sama.

  • Pilates

    Při tomto cvičení protáhnete a posílíte celé tělo – především hluboké břišní a zádové svaly. Pilatesova metoda zbavuje bolestí kloubů a podporuje správné dýchání. Cvičení je vhodné pro všechny.

  •  

Pivní jóga

Rozmýšlíte se, jestli jít cvičit nebo radši na pivo? A proč to nespojit dohromady? Vezměte si s sebou plechovku (radši dvě) piva, pohodlné oblečení na cvičení a kamaráda a přijďte si zacvičit s pivem v ruce.

Ceník

Jednorázové vstupné

Zlevněné vstupné

studenti, důchodci, lidé na mateřské dovolené

95 Kč

Klasické vstupné

jóga, pilates, funkční trénink…

120 Kč

Letní zvýhodněné vstupné

Letní nepřenosná permanentka platná od 3.7. do 31.8.2019

                                                                                690 Kč

Individuální hodina

soukromá hodina

390 Kč

Pronájem sálu

dle domluvy

Číslo účtu:

1648446018/3030