Lekce

Cvičení pro děti a rodiče

Při cvičení si hravou formou zacvičí děti i rodiče. Vhodné pro děti cca od dvou let. Lekce trvá 45 minut. 

Harmonizační jóga

Jóga zaměřená především na ženy a jejich hormonální systém. Vhodná v období klimakteria, při bolestivé či nepravidelné menstruaci a při dalších problémech. Harmonizuje celé tělo. Vhodná pro všechny věkové kategorie.

Mamky s dětmi – kruhový trénink

Chcete si dát pořádně do těla a přitom zabavit děti? Přijďte na kruhový trénink – cvičení na různých stanovištích pro protažení a posílení celého těla. Čeká vás cvičení s vlastní vahou zaměřené na posílení středu těla a ochablých partií, cviky s váhou dítěte, hodně zábavy a parta nových kamarádek. Vhodné pro děti od cca šesti měsíců.

Jóga

Hodinu začneme dechovým cvičením a krátkou meditací, postupně přejdeme na jednotlivé ásany a nakonec hodinu uzavřeme příjemnou relaxací. Přijďte se po práci příjemně protáhnout a zlepšit si náladu.

Cvičení pro dlouhověkost

Hodina zaměřená na protažení a uvolnění celého těla, inspirovaná i Pěti Tibeťany. Vhodná pro všechny od 1 do 100 let.

Jemná Vinyasa Flow Jóga

​Jemná Vinyasa Flow Yoga je mírně dynamická forma hathajogy stavějící na vědomém propojení dechu s pohybem. Kultivuje se při ní vnitřní i vnější síla, pracuje se s energií a pozorností, posiluje se vitalita a podporuje se přirozená inteligence těla v plynulém pohybu vedeném dechem. Současně ponechává prostor i pro spontánní, intuitivní pohyb.

Pilates

Při tomto cvičení protáhnete a posílíte celé tělo – především hluboké břišní a zádové svaly. Pilatesova metoda zbavuje bolestí kloubů a podporuje správné dýchání. Cvičení je vhodné pro všechny.

Funkční trénink

Kruhový trénink je úžasným způsobem, jak získat sílu a zároveň vytrvalost, je skvělý pro budování hmoty i pro spalování tuků ze všech tělesných partií.

 

Jemná jóga

Cvičení vychází z klasické jógy, naučíte se základní pozice, prohloubit svůj dech a soustředit se při tom jen sami na sebe. Hodina je vhodná pro začátečníky a věčné začátečníky všech věkových kategorií a pro všechny, kteří se chtějí příjemně protáhnout a zklidnit. Pozornost je věnovaná zejména uvědomění si sebe sama, proto je hodina vhodná i pro těhotné.

Hubneme do plavek

Dali jste si předsevzetí, že letos konečně zhubnete? Jedete k moři a chcete se cítit dobře v plavkách? Začít můžete již tento čtvrtek v 18:00 s námi. Čeká vás cvičení zaměřené na zpevnění a posílení problémových partií. 

Pivní jóga

Rozmýšlíte se, jestli jít cvičit nebo radši na pivo? A proč to nespojit dohromady? Vezměte si s sebou plechovku (radši dvě) piva, pohodlné oblečení na cvičení a kamaráda a přijďte si zacvičit s pivem v ruce.

Cvičení pro zdravá záda

Trávíte v práci několik hodin u počítače? Bolí vás záda? Dejte výpověď, nebo začněte pravidelně cvičit a protahovat se. Přijďte si každou středu na hodinu zacvičit, posílit záda, protáhnout se a odpočinout si. Cviky pak můžete provádět i v práci (pokud jste tam zůstali) nebo doma u televize.

Miskohraní

Odpočinek, klid a pohoda při zvuku tibetských misek, činelů, bubínků a dalších nástrojů jednou za měsíc u nás na dvorku. Věrka a její kouzelné nástroje se na vás těší 20.6. od 17:15 do 18:45. Cena: do 15.6. 100 Kč, poté 150 Kč.

Tancování

Každé pondělí si přijďte hodit bokem v rytmu salsy, jazzu, výrazového tance a mnoha dalších. Přirozeným tanečním pohybem posílíme ochablé svalové partie a na závěr se důkladně protáhneme. Předchozích zkušeností netřeba.Ceník

Zlevněné vstupné
studenti, důchodci, lidé na mateřské dovolené 
 

75 Kč

Jedna hodina
jóga, pilates, kruhový trénink…
 

95 Kč

5 vstupů
 permanentka
 

450 Kč

10 vstupů
permanentka
 

850 Kč

20 vstupů
permanentka
 

1 600 Kč

Individuální hodina
soukromá hodina
 

390 Kč

Roční neomezené vstupné
platnost jeden rok od data zakoupení
 

10 000 Kč

Pronájem sálu
 
 

dle domluvy