Lekce

Cvičení pro děti a rodiče

Při cvičení si hravou formou zacvičí především děti. Básničky, písničky, říkanky, prolézačky a mnoho další zábavy zaručující klidný spánek dětí (i rodičů). Každý pátek u nás na dvorku. Vhodné pro chodící děti. Lekce trvá 45 minut.

Harmonizační jóga

Jóga zaměřená především na ženy a jejich hormonální systém. Vhodná v období klimakteria, při bolestivé či nepravidelné menstruaci a při dalších problémech. Harmonizuje celé tělo. Vhodná pro všechny věkové kategorie.

 Cvičení pro maminky s miminy

Hodina zaměřená na protažení a zpevnění těla po porodu (cvičí maminky, miminka spí). Lekce trvá 45 minut.

Jóga

Hodinu začneme dechovým cvičením a krátkou meditací, postupně přejdeme na jednotlivé ásany a nakonec hodinu uzavřeme příjemnou relaxací. Přijďte se po práci příjemně protáhnout a zlepšit si náladu.

Cvičení pro dlouhověkost

Hodina zaměřená na protažení a uvolnění celého těla, inspirovaná i Pěti Tibeťany. Vhodná pro všechny od 1 do 100 let.

Jemná Vinyasa Flow Jóga

Jemná Vinyasa Flow Yoga je mírně dynamická forma hathajogy stavějící na vědomém propojení dechu s pohybem. Každou středu se na vás od 19:00 těší Alča.

Pilates

Při tomto cvičení protáhnete a posílíte celé tělo – především hluboké břišní a zádové svaly. Pilatesova metoda zbavuje bolestí kloubů a podporuje správné dýchání. Cvičení je vhodné pro všechny.

Funkční trénink

Základem funkčního tréninku je správné držení těla a propojení pohybu s dechem. Zaměříme se i na zlepšení pohyblivosti, vytrvalosti, síly a pružnosti, což oceníme i v každodenních činnostech. 

 

 

Jemná jóga

Cvičení vychází z klasické jógy, naučíte se základní pozice, prohloubit svůj dech a soustředit se při tom jen sami na sebe. Hodina je vhodná pro začátečníky a věčné začátečníky všech věkových kategorií a pro všechny, kteří se chtějí příjemně protáhnout a zklidnit. Pozornost je věnovaná zejména uvědomění si sebe sama, proto je hodina vhodná i pro těhotné.

Hubneme do plavek

Dali jste si předsevzetí, že letos konečně zhubnete? Jedete k moři a chcete se cítit dobře v plavkách? Začít můžete již tento čtvrtek v 18:00 s námi. Čeká vás cvičení zaměřené na zpevnění a posílení problémových partií. 

Pivní jóga

Rozmýšlíte se, jestli jít cvičit nebo radši na pivo? A proč to nespojit dohromady? Vezměte si s sebou plechovku (radši dvě) piva, pohodlné oblečení na cvičení a kamaráda a přijďte si zacvičit s pivem v ruce.

Zdravá záda

Trávíte v práci několik hodin u počítače? Bolí vás záda? Dejte výpověď, nebo začněte pravidelně cvičit a protahovat se. Přijďte si každou středu na hodinu zacvičit, posílit záda, protáhnout se a odpočinout si. Cviky pak můžete provádět i v práci (pokud jste tam zůstali) nebo doma u televize.

Miskohraní

Odpočinek, klid a pohoda při zvuku tibetských misek, činelů, bubínků a dalších nástrojů jednou za měsíc u nás na dvorku. Věrka a její kouzelné nástroje se na vás těší opět v září – termín připravujeme.

Tancování

Každé pondělí si přijďte hodit bokem v rytmu salsy, jazzu, výrazového tance a mnoha dalších. Přirozeným tanečním pohybem posílíme ochablé svalové partie a na závěr se důkladně protáhneme. Předchozích zkušeností netřeba. Tančíme ve sportovním.

 

Ceník

Jednorázové vstupné

Zlevněné vstupné

studenti, důchodci, lidé na mateřské dovolené

95 Kč

Klasické vstupné

jóga, pilates, funkční trénink…

120 Kč

Kurzy

1 x týdně zlevněné vstupné

1160 Kč (68 Kč/hod)

1 x týdně klasické vstupné 

 

1380 Kč (81 Kč/hod)

2 x týdně zlevněné vstupné 

 

2180 Kč (64 Kč/hod)

2 x týdně klasické vstupné 

 

2480 Kč (73 Kč/hod)

3 x týdně zlevněné vstupné 

 

3160 Kč (62 Kč/hod)

3 x týdně klasické vstupné 

 

3540 Kč (69 Kč/hod)

Neomezené vstupné

(lze platit ve splátkách)

(všechny hodiny včetně víkendových kurzů a vyrábění)

půlroční (+2 individuální hodiny zdarma)

4800 Kč

roční (+4 individuální hodiny zdarma)

8200 Kč

Individuální hodina

soukromá hodina

390 Kč

Pronájem sálu

dle domluvy