Náš kolektiv

Petra Blažková

Péťa je osobní trenérka, cvičí pilates a praktikuje jógu. Absolvovala řadu kurzů včetně speciálního cvičení pro diabetiky.

Hana Blažková

Hanka je praktikující jógínka. Při cvičení se soustředí především na to, aby se nezapotila, popřípadě myslí na to, jak si dá po cvičení pivo.

Tereza Vytlačilová

Terka má letité zkušenosti s prací s dětmi jako instruktor plavání a dalších pohybových aktivit. Nyní ji přibylo jedno vlastní a místo válení na gauči se rozhodla, že bude trénovat nejen sebe, ale i malého Vojtíka a všechny ostatní, kteří se budou chtít příjemně protáhnout a posílit tělo.

Andrea Řehůřková

​Andrejka se od malička věnuje tanci. Každé pondělí si s ní můžete zatančit v rytmech salsy, jazzu, výrazového tance a mnohých dalších.

Adéla Prüherová

Adélka je trenérka tancování a sportovkyně tělem i duší. Od února pod jejím vedením hubneme do plavek.

Eliška Jiránková

Eliška praktikuje dlouhá léta jógu a moc ráda si vychutná šálek výborné kávy. Proto jsme  moc rádi, že u nás bude pořádat i občasné ochutnávky těch nejlepších káv s odborným výkladem.

Věra Radoňová

Věrka pořád někde poletuje, nejčastěji s tibetskými miskami, aby obveselila a pohladila mysl ostatních. Jednou za měsíc na dvorku rozehraje nejen misky, ale i spoustu dalších nástrojů.

Barbara Boušková

Barča je čajovnice a jógínka, která právě balí kufry a stěhuje se z Pardubic. U nás bude alespoň občas vést víkendové jógové dýchánky.