Vyrábění

Na dvorku pravidelně pořádáme víkendové dýchánky spojené s tvořením. Vyberte si jeden z vypsaných kurzů, zarezervujte si místo a přijďte si odpočinout při výrobě něčeho krásného.

Nabízený termín kurzu se vám nehodí? Nebo byste raději tvořili společně jen s vašimi blízkými? Rádi byste u nás uspořádali originální narozeninovou oslavu, rozlučku se svobodou či babyshower? Napište nám, rádi pro vás vše připravíme 🙂

Odpočinek
100%
Zábava
100%
Radost z vytvořeného dárku
100%

Aktuálně vypsané kurzy

Výroba lapačů snů

Špatně spíte a zdají se vám noční můry? Tak si přijďte vyrobit originální lapač snů, který poslouží jako nádherná dekorace a zároveň ochrana před nočními běsy.

Datum: 20.10.
Čas: 9:00 - 12:00
Cena: 380 Kč, dětský lapač: 220 Kč
Máme připravenou i variantu pro děti 🙂
Místa si prosím rezervujte předem.

Výroba podzimních bosých bot

Vyrobte si padnoucí a pohodlné bosé boty a vraťte se zase zpátky na zem. Dopřejte svému tělu přirozený pohyb a skoncujte s různými zdravotními problémy.

Datum: upřesníme
Čas: upřesníme
Cena: upřesníme
Místa si prosím rezervujte předem.

Výroba osobního parfému

Srdečně vás zveme na výrobu jedinečného parfému z těch nejlepších přírodních surovin. Užijte si s kamarádkami pohodové odpoledne a přijďte si namíchat nejkrásnější vůni pro podporu vaší ženskosti, zklidnění nebo naopak povzbuzení.

Datum: připravujeme
Čas: připravujeme
Cena: připravujeme
Místa si prosím rezervujte předem.

Výroba vánočního stromečku

Nebaví vás lítat po obchodech? Tak si k nám místo toho přijďte odpočinout u výroby vánočního stromečku.

Datum: upřesníme
Čas: upřesníme
Cena: upřesníme

Výroba adventního věnce

Nemáte čas se sejít s kamarádkou? Tak se společně přihlaste na výrobu adventního věnce a proberte to u nás 🙂 S tvořením vám ráda pomůže naše šikovná floristka 🙂

Datum: upřesníme
Čas: upřesníme
Cena: upřesníme

Wishboard

Rádi byste se pustili do něčeho nového? Přemýšlíte, jak se posunout dál? Rádi byste ten uplynulý rok nějak uzavřeli a vyšli vstříc lepším zítřkům? Tak si si přijďte vyrobit svůj vlastní wishboard. S sebou si vezměte oblíbené výstřižky či fotky. Tři velké krabice plné nádherných samolepek, výstřižků, stužek i peříček už se těší, až se u vás doma budou vyjímat.

Datum: připravujeme
Čas: připravujeme
Cena: připravujeme