Lekce

Funkční trénink

Základem funkčního tréninku je správné držení těla a propojení pohybu s dechem. Zaměříme se i na zlepšení pohyblivosti, vytrvalosti, síly a pružnosti, což oceníme i v každodenních činnostech. 

Odpolední protažení

 Cvičení harmonizuje celé tělo. Vhodné pro všechny věkové kategorie.

Hubneme do plavek

Dali jste si předsevzetí, že letos konečně zhubnete? Jedete k moři a chcete se cítit dobře v plavkách? Začít můžete již v úterý od 19:00 s námi. Čeká vás cvičení zaměřené na zpevnění a posílení problémových partií.

Jemné cvičení

Naučíte se základní pozice, prohloubit svůj dech a soustředit se při tom jen sami na sebe. Hodina je vhodná pro začátečníky a věčné začátečníky všech věkových kategorií a pro všechny, kteří se chtějí příjemně protáhnout a zklidnit. Pozornost je věnovaná zejména uvědomění si sebe sama.

  • Zdravá záda

    Trávíte v práci několik hodin u počítače? Bolí vás záda? Dejte výpověď, nebo začněte pravidelně cvičit a protahovat se. Přijďte si každou středu na hodinu zacvičit, posílit záda, protáhnout se a odpočinout si. Cviky pak můžete provádět i v práci (pokud jste tam zůstali) nebo doma u televize.

  •  

Hoď si bokem

Přijďte si hodit bokem v rytmu latiny, salsy, jazzu, výrazového tance a mnoha dalších. Přirozeným tanečním pohybem posílíme ochablé svalové partie a na závěr se důkladně protáhneme. Předchozích zkušeností netřeba. Cvičíme ve sportovním.

Pilates

Při tomto cvičení protáhnete a posílíte celé tělo – především hluboké břišní a zádové svaly. Pilatesova metoda zbavuje bolestí kloubů a podporuje správné dýchání. Cvičení je vhodné pro všechny.

Miskohraní

Odpočinek, klid a pohoda při zvuku tibetských misek, činelů, bubínků a dalších nástrojů jednou za měsíc u nás na dvorku. Nechte se unášet léčivými tóny hudby a pročistěte tělo i mysl. Termín naleznete v aktualitách.

Pivní seance

Rozmýšlíte se, jestli jít cvičit nebo radši na pivo? A proč to nespojit dohromady? Vezměte si s sebou plechovku (radši dvě) piva, pohodlné oblečení na cvičení a kamaráda a přijďte si zacvičit s pivem v ruce.

Ceník

Jednorázové vstupné

Zlevněné vstupné

studenti, důchodci, lidé na mateřské dovolené

95 Kč

Klasické vstupné

jóga, pilates, funkční trénink…

120 Kč

Kurzy

1 x týdně zlevněné vstupné

1160 Kč (68 Kč/hod)

1 x týdně klasické vstupné 

 

1380 Kč (81 Kč/hod)

2 x týdně zlevněné vstupné 

 

2180 Kč (64 Kč/hod)

2 x týdně klasické vstupné 

 

2480 Kč (73 Kč/hod)

3 x týdně zlevněné vstupné 

 

3160 Kč (62 Kč/hod)

3 x týdně klasické vstupné 

 

3540 Kč (69 Kč/hod)

Neomezené vstupné

(lze platit ve splátkách)

(všechny hodiny včetně víkendových kurzů a vyrábění)

půlroční (+2 individuální hodiny zdarma)

4800 Kč

roční (+4 individuální hodiny zdarma)

8200 Kč

Individuální hodina

soukromá hodina

390 Kč

Pronájem sálu

dle domluvy

Číslo účtu:

1648446018/3030