Lekce

Cvičení pro děti 

Při cvičení si hravou formou zacvičí především děti. Básničky, písničky, říkanky, prolézačky a mnoho další zábavy zaručující klidný spánek dětí (i rodičů). Vhodné pro chodící děti. Lekce trvá 45 minut.

Harmonizační jóga

Jóga zaměřená především na ženy a jejich hormonální systém. Vhodná v období klimakteria, při bolestivé či nepravidelné menstruaci a při dalších problémech. Harmonizuje celé tělo. Vhodná pro všechny věkové kategorie.

 Cvičení pro rodiče s miminy

Hodina zaměřená na protažení a zpevnění těla po porodu (cvičí rodiče, miminka spí). Postupně zapojíme i probuzené děti (aby spaly celou noc). Lekce trvá 45 minut.

Jóga

Hodinu začneme dechovým cvičením a krátkou meditací, postupně přejdeme na jednotlivé ásany a nakonec hodinu uzavřeme příjemnou relaxací. Přijďte se po práci příjemně protáhnout a zlepšit si náladu.

  • Jóga pro děti

  • Srdečně zveme všechny děti na hodinu plnou pohybu, zábavy i tvoření. Zábavnou formou se zaměříme na rozvoj pohyblivosti, podporu kreativity i dechu. Vhodné pro děti od 3 do 5 let. Cvičíme bez rodičů. Lekce trvá 45 minut.

Jóga pro rodiče s dětmi

Rádi byste chodili na jógu, ale nemáte hlídání? Tak děti vezměte s sebou. Jemně rozpohybujeme celé tělo, těšíme se na uklidňující i povzbuzující dechové techniky a především závěrečnou relaxaci. Cvičí rodiče, děti spí nebo si hrají (hraček máme dost).

Pilates

Při tomto cvičení protáhnete a posílíte celé tělo – především hluboké břišní a zádové svaly. Pilatesova metoda zbavuje bolestí kloubů a podporuje správné dýchání. Cvičení je vhodné pro všechny.

Funkční trénink

Základem funkčního tréninku je správné držení těla a propojení pohybu s dechem. Zaměříme se i na zlepšení pohyblivosti, vytrvalosti, síly a pružnosti, což oceníme i v každodenních činnostech. 

 

Jemná jóga

Cvičení vychází z klasické jógy, naučíte se základní pozice, prohloubit svůj dech a soustředit se při tom jen sami na sebe. Hodina je vhodná pro začátečníky a věčné začátečníky všech věkových kategorií a pro všechny, kteří se chtějí příjemně protáhnout a zklidnit. Pozornost je věnovaná zejména uvědomění si sebe sama, proto je hodina vhodná i pro těhotné.

Hubneme do plavek

Dali jste si předsevzetí, že letos konečně zhubnete? Jedete k moři a chcete se cítit dobře v plavkách? Začít můžete již v úterý od 19:00 s námi. Čeká vás cvičení zaměřené na zpevnění a posílení problémových partií. 

Pivní jóga

Rozmýšlíte se, jestli jít cvičit nebo radši na pivo? A proč to nespojit dohromady? Vezměte si s sebou plechovku (radši dvě) piva, pohodlné oblečení na cvičení a kamaráda a přijďte si zacvičit s pivem v ruce.

Zdravá záda

Trávíte v práci několik hodin u počítače? Bolí vás záda? Dejte výpověď, nebo začněte pravidelně cvičit a protahovat se. Přijďte si každou středu na hodinu zacvičit, posílit záda, protáhnout se a odpočinout si. Cviky pak můžete provádět i v práci (pokud jste tam zůstali) nebo doma u televize.

Miskohraní

Odpočinek, klid a pohoda při zvuku tibetských misek, činelů, bubínků a dalších nástrojů jednou za měsíc u nás na dvorku. Nechte se unášet léčivými tóny hudby a pročistěte tělo i mysl. Termín naleznete v aktualitách.

Tancování

Přijďte si hodit bokem v rytmu latiny, salsy, jazzu, výrazového tance a mnoha dalších. Přirozeným tanečním pohybem posílíme ochablé svalové partie a na závěr se důkladně protáhneme. Předchozích zkušeností netřeba. Tančíme ve sportovním.

 

Ceník

Jednorázové vstupné

Zlevněné vstupné

studenti, důchodci, lidé na mateřské dovolené

95 Kč

Klasické vstupné

jóga, pilates, funkční trénink…

120 Kč

Kurzy

1 x týdně zlevněné vstupné

1160 Kč (68 Kč/hod)

1 x týdně klasické vstupné 

 

1380 Kč (81 Kč/hod)

2 x týdně zlevněné vstupné 

 

2180 Kč (64 Kč/hod)

2 x týdně klasické vstupné 

 

2480 Kč (73 Kč/hod)

3 x týdně zlevněné vstupné 

 

3160 Kč (62 Kč/hod)

3 x týdně klasické vstupné 

 

3540 Kč (69 Kč/hod)

Neomezené vstupné

(lze platit ve splátkách)

(všechny hodiny včetně víkendových kurzů a vyrábění)

půlroční (+2 individuální hodiny zdarma)

4800 Kč

roční (+4 individuální hodiny zdarma)

8200 Kč

Individuální hodina

soukromá hodina

390 Kč

Pronájem sálu

dle domluvy