Lekce

Funkční trénink

Základem funkčního tréninku je správné držení těla a propojení pohybu s dechem. Zaměříme se i na zlepšení pohyblivosti, vytrvalosti, síly a pružnosti.

Harmonizační jóga

Lekce jógy inspirovaná hormonální jógou pro harmonizaci nejen hormonálního systému. Zaměříme se na různé dechové techniky pro pročištění a zklidnění. 


Zdravá záda

Trávíte v práci několik hodin u počítače? Bolí vás záda? Dejte výpověď, nebo začněte pravidelně cvičit a protahovat se. Přijďte si každou středu na hodinu zacvičit, posílit záda, protáhnout se a odpočinout si. Cviky pak můžete provádět i v práci (pokud jste tam zůstali) nebo doma u televize.

Jóga

Naučíte se základní pozice, prohloubit svůj dech a soustředit se při tom jen sami na sebe. Hodina je vhodná pro začátečníky a věčné začátečníky všech věkových kategorií a pro všechny, kteří se chtějí příjemně protáhnout a zklidnit. Pozornost je věnovaná zejména uvědomění si sebe sama.

 • Pilates

  Při tomto cvičení protáhnete a posílíte celé tělo – především hluboké břišní a zádové svaly. Pilatesova metoda zbavuje bolestí kloubů a podporuje správné dýchání. Cvičení je vhodné pro všechny.

 •  

Pivní jóga

Rozmýšlíte se, jestli jít cvičit nebo radši na pivo? A proč to nespojit dohromady? Vezměte si s sebou plechovku (radši dvě) piva, pohodlné oblečení na cvičení a kamaráda a přijďte si zacvičit s pivem v ruce.

 • Fullbody

  Rádi byste posílili celé tělo, vyplavili řádnou dávku endorfinů a po hodině se cítili jako noví? Tak si připravte pohodlné oblečení a přibalte i ručník a přijďte na pořádnou makačku.

 •  

Fitdance

Rádi byste přirozeným tanečním pohybem posílili celé tělo, pobavili se a zablbli si? Tancujeme pro radost, proto s sebou zabalte pohodlné sportovní oblečení a můžete i tenisky, z tancování budete odcházet s úsměvem 🙂

 • Zpět do formy

  Cvičení určené pro všechny, kteří se chtějí dostat (nejen) po porodu (po ukončení šestinedělí) do formy. 

 •  

 •  

Rodiče na tahu

Dopolední cvičení určené pro všechny rodiče, kteří chtějí posílit a zpevnit celé tělo. Zabalte pohodlné oblečení na cvičení, pití, ručník a kámošku a vyrazte  na trénink.

Ceník

On-line vstupné

                                                   5 lekcí

325 Kč/ 1 lekce 65 Kč

                                                  10 lekcí

600 Kč/ 1 lekce 60 Kč

                                                  20 lekcí

1100 Kč/ 1 lekce 55 Kč

Pronájem sálu

dle domluvy

Číslo účtu:

1648446018/3030