Lekce

Funkční trénink

Základem funkčního tréninku je správné držení těla a propojení pohybu s dechem. Zaměříme se i na zlepšení pohyblivosti, vytrvalosti, síly a pružnosti.

Harmonizační jóga

Lekce jógy inspirovaná hormonální jógou pro harmonizaci nejen hormonálního systému. Zaměříme se i na různé dechové techniky pro pročištění a zklidnění. 

 

Zdravá záda

Trávíte v práci několik hodin u počítače? Bolí vás záda? Dejte výpověď, nebo začněte pravidelně cvičit a protahovat se. Přijďte si každou středu na hodinu zacvičit, posílit záda, protáhnout se a odpočinout si. Cviky pak můžete provádět i v práci (pokud jste tam zůstali) nebo doma u televize.

Jóga

Naučíte se základní pozice, prohloubit svůj dech a soustředit se při tom jen sami na sebe. Hodina je vhodná pro začátečníky a věčné začátečníky všech věkových kategorií a pro všechny, kteří se chtějí příjemně protáhnout a zklidnit. Pozornost je věnovaná zejména uvědomění si sebe sama.

  • Pilates

    Při tomto cvičení protáhnete a posílíte celé tělo – především hluboké břišní a zádové svaly. Pilatesova metoda zbavuje bolestí kloubů a podporuje správné dýchání. Cvičení je vhodné pro všechny.

  •  

Pivní jóga

Rozmýšlíte se, jestli jít cvičit nebo radši na pivo? A proč to nespojit dohromady? Vezměte si s sebou plechovku (radši dvě) piva, pohodlné oblečení na cvičení a kamaráda a přijďte si zacvičit s pivem v ruce.

  • Fullbody

    Rádi byste posílili celé tělo, vyplavili řádnou dávku endorfinů a po hodině se cítili jako noví? Tak si připravte pohodlné oblečení a přibalte i ručník a přijďte na pořádnou makačku.

  •  

Jemná jóga

Rádi byste se po práci příjemně protáhli a odpočinuli si? Tak vás srdečně zveme na jemnou lekci jógy.

 

Ceník

Online vstupné

                                                   5 lekcí

325 Kč/ 1 lekce 65 Kč

                                                  10 lekcí

600 Kč/ 1 lekce 60 Kč

                                                  20 lekcí

1100 Kč/ 1 lekce 55 Kč

Číslo účtu:

1648446018/3030